Spać i jeść w Amsterdamie, dwa niewybaczalne porady.


Nie mogę doradzić ci o wszystkich hotelach i hostelach w poszukiwaniu miejsca do spania w Amsterdamie. Ja również nie mogę zrobić przegląd każdego z miejsc do jedzenia w Amsterdamie, ale myślę, że mogę dać dwie bardziej interesujące szczegóły, które mogą być przydatne dla tych, którzy planują swoją podróż do stolicy tulipanów.

Cena zakwaterowania w Amsterdam jest kosztowne. Istnieje wiele opcji, począwszy od najbardziej luksusowych hoteli dla tych, którzy mają dużo pieniędzy do schronisk, aby dzielić pokój lub punkt pośredni: domy prywatne, które zdają jedną ze swoich pokoi. Ceny wahają się od 70 euro, jeśli masz szczęście średnio do 100 i można wspiąć się do 150, jak można zobaczyć na stronie Wimdu.


Tanie noclegi w mieście Amsterdam


My, po wyszukaniu dużo, dużo, aby nie płacić tak dużo daliśmy z van Holland House i polecam go do dwóch rzeczy: jego menedżer nigeryjski o imieniu Danny i to jest urok człowieka, choć czasami chcesz, aby trochę się zamknął. I po drugie, polecam to, bo w cenie obejmują one mini-boczek wewnątrz szafy (tak, dobrze przeczytałeś, że jest w szafie) z kuchenką mikrofalową, lodówkę, sokiem, mlekiem, szynka, ser, masło, dżemy i inne rzeczy.

Do jedzenia byłem zaskoczony, bo spodziewałem się znacznie droższych cen, niż w Madrycie, a prawda jest taka, że we wszystkich przypadkach restauracja była najbardziej normalne na swoim koncie, to, co cenimy, bo w podróży, które robimy wiele razy stosujemy partyzancką gospodarkę, aby zaoszczędzić i mieć możliwość zarezerwować pieniądze do następnego punktu docelowego (lease: bocata comer), więc polecam dwa miejsca do jedzenia w Amsterdamie, nie martwiąc się o to, że spędzasz więcej: Jeśli jest zimno lub deszczowo, można szybko dostać się do supermarketu Hema i w swój mały restauracja (niektóre z nich) poproś zupa z selera, który służy do was z długim cienkim chlebem, który jest bardzo dobry, a druga rekomendacja ... cóż, drugi przyjdzie w specjalnym poście, bo warto powiedzieć trochę więcej o tym, co ukryte miejsce.