Muzeum Vincenta w Amsterdamie


W dzisiejszym poście chcę wam opowiedzieć o pinakoteka, znajdującego się w miejscowości Amsterdam, i o tym, że jest on poświęcony Vincentowi w całości. Jak wiele już wiesz, on był bardzo aktywnym artystą, i w ciągu całego swojego życia pełnił prawie dwa tysiące prac między obrazami i rysunkami, pozostawiając bogate dziedzictwo, abyśmy mogli cieszyć się z jego rozumieniem sztuki, nie martwiąc się o to, aby zakończyć, wiedząc obrazy Pamięci: tak wiele, jest to prawie niemożliwe. W Muzeum Vincenta Van Gogha znajdziemy ponad 200 obrazów tego artysty, więc jeśli chcesz spędzić minutę przed każdym z nich, po to by od 3 do 4 godzin, aby go odwiedzić.

Jeśli chcesz uniknąć długich kolejek, aby dostać się do Muzeum Van Gogha, to lepiej kupić swój wcześniejszy bilet tutaj.

Muzeum Van Gogha znajduje się w dzielnicy Muzeów w Amsterdamie, w pobliżu słynnego rijksmuseum. Wejście znajduje się w Paulus Potterstraat 7 i prawie zawsze tworzą się ogromne kolejki w publicznej, dlatego nasza rekomendacja jest taka, że kupujesz wejście przez internet, na stronie internetowej muzeum. Noszenie drukowanej wejścia do domu czekam zmniejsza się do połowy, tak jak nie trzeba stać w kolejce za szafkami, tylko po to, aby dostać się do muzeum. Jeśli kupiłeś kartę I AM Sterdam, można wejść za darmo. W piątki muzeum otwiera się od 9 rano do 10 wieczorem, więc jest to zdecydowanie najlepszy dzień, aby zobaczyć go bez pośpiechu.

Również bardzo wskazane jest kupić bilet do Muzeum Vincenta Van Gogha tutaj i uniknąć długich kolejek.

W muzeum sprzedawane audio tour, który wyjaśnia jeden po drugim wszystkie prace w kilku językach. Mówi także niektóre szczegóły życia Vincenta, który warto odkryć. Audio wycieczka kosztuje 5 euro na osobę, który należy dodać do wejścia, stając się jednym z najdroższych muzeów, aby odwiedzić wszystkie, gdzie byłem. Ma, oczywiście, jest sklep na wyjściu, gdzie można znaleźć różnego rodzaju pamiątki o Wincent i innych malarze impresjoniści, aby zabrać cię do domu trochę sztuki w postaci forniru, koszulki, zestawy pocztówek lub filiżanki śniadaniowej.

Podczas naszej wizyty w muzeum zdjęcia z lampą błyskową były zabronione, a także dotyczyły dzieł sztuki. Dwie instrukcje, które wydają się zdrowym rozsądkiem, ale na pewno nie tak, jak pracownicy muzeum musieli nie raz krytykować niektórych użytkowników, którzy zapomnieli wyłączyć lampę błyskową swoich kamer i telefonów komórkowych.

Niektóre z moich ulubionych dzieł Van Gogha znajdują się w stałej kolekcji muzeum, np. portret, który zrobił ze swoim bratem Theo Van Gogha lub sławni motyle i maki.