Wszystko, co musisz wiedzieć, aby przejść po kanałach Amsterdamu


Myśleć o Holandii - to myśleć, prawie od razu przejeżdżając po kanałach Amsterdamu. To ma sens, bo jest to jeden z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych miast w Europie, ma bardzo młody turystyka i szczególnie widoczne w nocy, tak jak noce w tym pięknym mieście bardzo przeniesione i intensywne.

To imponujące miasto z dużą ilością kultury, i to jest oznaczone bogatej gamy show, które ona oferuje, sztuką, która pochodzi, i ilością muzeów, które w niej istnieją, to bogaty koktajl dla tych, którzy chcą napić się z nią, co czyni ją doskonałym miejscem do wypoczynku.


Co wyjątkowego w Amsterdamie


Jego architektura, targ kwiatowy, jego wspaniałe muzea (wśród których Rijksmuseum, Muzeum Van Gogha i Dom Anny Frank) stanowią strony internetowe, które uczyniły to miasto w centrum uwagi milionów ludzi rocznie, ale jednym z jego najbardziej widowiskowych atrakcji są wspaniałe kanały Amsterdamu.

Kanały te są bardzo szczególnym miejscem i były pochwalone i uwiecznione w dużej ilości piosenek, wierszy i wspaniałych opowieści. Jego ulice i mosty są pełne historii.

Obecnie Kanały Amsterdamu są na listę Światowego dziedzictwa unesco, który został przypisany UNESCO zasłużony sposób.

  Wskazówka:
jeśli jedziesz na weekend lub masz mało czasu, możesz zrobić nocny rejs lub Rejs po kanale + Heineken experience. Są lekkie, tanie i świetnie spędzić czas.  

Kanały, symbol Amsterdamu


Najwybitniejsi z pięknych Amsterdamu, są bez wątpienia jego kanały, które są doskonałą rzeczny system, i historycznie były znacznie większe, niż w Wenecji. Całkowita długość kanałów w Amsterdamie wynosi 75 km, co prowadzi do ponad 1000 mostów. Na tych kanałach mieszkają tysiące rodzin w ponad 2500 pływających domach, znajdujących się w ich wodach.


Co można zobaczyć na kanałach Amsterdamu?


Na tych pięknych kanałach jest wiele atrakcji, a następnie powiemy o najbardziej znanych:


Pływające Domy Amsterdamu


Jest to ciekawa forma noclegów, która powstała po ii wojnie światowej z powodu braku mieszkań. To przyczyniło się do tego, że w tych latach holenderski flota został zmodernizowany, i wiele statków towarowych były dostępne do przekształcenia na mieszkanie. Mówią, że pierwszymi mieszkańcami tych domów były hipis.

Obecnie ceny na domy te są nieco niższe niż tradycyjny dom, ale wymagają dodatkowych wydatków na utrzymanie, właściciele tych pływających domów muszą ponosić co 3 lub 4 lata łodzi w stoczni do pełnego przeglądu, a to zwykle trwa do tygodnia, poza tym, oni muszą zapłacić czynsz za parking statku, akcyzy i ubezpieczenia, która zazwyczaj droższe, niż w przypadku tradycyjnego domu.

Mimo wszystko to kanały Amsterdamu w pełni nasycone.


Można odwiedzić muzeum Housboat


Jest to łódka, która została użyta jako mieszkania do 1997 roku i obecnie jest dla ludzi, aby zrozumieć, jak było zakłóca przestrzeń w pływających domach, i znać zalety i wady życia w jednym z nich.

W tym muzeum można wybrać się na spacer po przestronnego salonu, przedstawić się, przygotowując się w oryginalnej kuchni lub zrelaksować się na swoich małych łóżkach. Podczas wizyty w muzeum otrzymasz broszurę, przetłumaczoną na język, w którym można przeczytać ważne informacje o życiu na kanałach Amsterdamu.


Możesz odwiedzić i podziwiać spektakularny Amsterdamski Targ Kwiatowy


Z 1862 roku rynek ten jest nie tylko prosty atrakcją turystyczną, jest uprzywilejowanym miejscem dla mieszkańców Amsterdamu, aby kupić swoje ulubione kwiaty i rośliny, tak jak smak holendrów do kwiatów nie został zgubiony na wieki.

Na tym wspaniałym rynku można znaleźć różnego rodzaju kwiaty, tulipany wszystkich kwiatów, nasiona różnych roślin, ogrodnicze przedmioty i produkt, ulubiony przez turystów, cebule tulipanów, które są najbardziej wniesione wspomnieniami, takie jak pamiątki.

Targ kwiatowy-to uczta dla zmysłów wzroku i węchu tych, którzy odwiedzają go, i to na pewno niezwykłe doświadczenie, którego nie można przegapić, jeśli odwiedzasz to miasto, znajduje się on na barkach i platformach, bardzo dobrze narażonych na krawędzi kanału Singel.


Musisz odwiedzić Grachtengordel


Grachtengordel-jest to tytuł, który daje pierścienia trzech najważniejszych kanałów w Amsterdamie. Jego konstrukcja sięga XVII wieku, a jego celem było, aby utrzymać wzrost liczby ludności.

Trzy kanały, które go tworzą, są nazywane na zewnątrz do wewnątrz i są: Prinsengracht, Keizersgracht i Herengracht. Najbardziej atrakcyjnym kanałem jest najmniejszy, Herengracht, tak jak na jego brzegach znajdziesz jedne z najpiękniejszych rezydencji w mieście.


Możesz wziąć wycieczki statkiem po pięknym kanałach Amsterdamu


Po przybyciu na te wspaniałe kanały Amsterdamu znajdziesz różne firmy, które dokonują spacery po nim, w tym wycieczki z obiadem lub z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu. Najtańsze wycieczki wahają się od około 15 euro.

Istnieją również firmy, które oferują różne zarządzane wycieczki, z którymi można odwiedzić te wspaniałe kanały, i wszelkie inne atrakcje Amsterdamu. Te wycieczki są doskonałym wyborem, ponieważ oferują państwu komfort i certyfikowany przewodnik, który wyjaśni w swoim języku wszystko, co chcesz wiedzieć o miejscu, które odwiedzasz, poza tym, nie musisz się martwić o zakupie wejścia w miejsca, które chcesz odwiedzić, tak jak on na pewno będzie wliczone w cenę.

Cóż, tutaj mamy wam idealny wybór dla ciebie, aby przyjąć go jako swój następny punkt podróży, piękne miasto Amsterdam, więc nie myśl dwa razy, oczywiście, podczas zwiedzania i poruszania się po wodach jego imponujących kanałów można zakochać się w niej, i chcesz wrócić wiele razy więcej, zapewniam, że jest to niezapomniane doświadczenie.